Apie mus

Išskirtinis dėmesys miesto žmogaus poreikiams – kuriame namus taip, kad pakeistume požiūrį į nuosavą būstą ir kiekvienam klientui padėtume gyventi geriau. Kiekvienas mūsų statinys – tai laimę kuriantys namai ir geriausia turto investicija.

Kas mes

Esame jauna, ambicinga, gerąją patirtį sukaupusi nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonė Lietuvoje. Pradėję veiklą 2019 metais šiandien 4City sėkmingai plėtoja komercinės ir gyvenamosios paskirties daugiabučių projektus. Dirbame taip, kad kiekvienam savo klientui galėtume pasiūlyti modernius, kokybiškus ir prieinamus būsto sprendinius.

Išskirtinis dėmesys miesto žmogaus poreikiams bei atidumas detalėms leidžia įmonei plėtoti pažangius, inovatyvius bei energetiškai efektyvius projektus.

Kodėl verta rinktis mus

Atsakingai žiūrime į savo vykdomus ir įgyvendintus projektus. Plėtodami nekilnojamojo turto  objektus kontroliuojame visus realizacijos etapus: projektavimą, statybą, pardavimą ir eksploataciją.

Esame subūrę aukštos kvalifikacijos darbuotojų ir partnerių komandą. Vykdome pažadus ir visuomet įsiklausome į klientų ir partnerių lūkesčius.  Siekiame, kad kiekvienas būtų patenkintas tapęs mūsų klientu.

Projektai

Nuo 2019 m. kuriame jūsų galimybes ir norus atitinkančius būstus. Išgirdome Jūsų troškimą gyventi mieste su terasa ir kiemeliu, kad galėtumėte mėgautis iškyla savo nuosavoje terasoje. Žinome kaip svarbu susisiekimas ir infrastruktūra, tad investuojame, kad kiekvienas klientas namus pasiektu asfaltuotomis gatvėmis ar viešuoju transportu. Išgirdome Jus, dėl didėjančių būsto kainų, todėl nuo 2022 metų 4City pereina ir į daugiabučių namų segmentą. Kiekvienas mūsų statinys – tai laimę kuriantys namai ir geriausia jūsų turto investicija.

Įgyvendinti projektai