Apie projektą 

Jau įgyvendinamas naujasis mūsų „Home 4City” – tai išskirtinis projektas Pilaitėje su kontekstą atitinkančios architektūros motyvais. Daugiabutis išsiskiria modernumu, praktiškais ir kūrybiškais sprendimais: Įstiklinti erdvūs balkonai vidinio kiemo pusėje, pirmame aukšte įrengtais privačiais sandeliukais, elektrinių dviračių ir automobilių krovimo stotelėmis, stilingas apželdinimas ir žaliosios erdvės laisvalaikio vidiniame kieme – tai namai, skirti kurti, ilsėtis, dirbti ar vakaroti su draugais.

Daugiau apie projektą: https://home4city.lt/

Projekto privalumai 

Maža bendruomenė – projekte tik 43 butai ir 5 komercinės patalpos. Butų išplanavimai 1, 1.5, 2, 3 kambarių. Dalyje butų erdvios 25-40 kv. m. terasos. Kiti butai – su erdviais balkonais. Poilsio ir laisvalaikio zona erdvioje privačioje lauko terasoje. Žaidimų aikštelė vaikams. Atsiveria vaizdai į naujamiesčio panoramą. Uždara teritorija su kelio užkardomis, stebima vaizdo kamerų. Prapučiama parkavimo aikštelė po stogu.

Techniniai išskirtinumai

A++ energinio naudingumo klasė. Mažas šilumos pralaidumas. Centrinis grindinis šildymas. 3,5 metrų aukščio pirmo aukšto butai ir komercinės patalpos,  Galimybė įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą, A++ energinė klasė išlaikys vertę ir užtikrins komfortiškas gyvenimo sąlygas net po 10 metų.

Statybų pradžia:2023 I-as ketv.
Numatoma statybų pabaiga:2024 I-as ketv.
Butų skaičius:43
Komercinės patalpos:5

Lokacija