Gautas statybos leidimas 4City NT projektui Pilaitėje, šalia Tvankstos g.

Netrukus Vilniaus Pilaitės rajone bus pradedamos naujo NT projekto statybos. NT kompanijos 4City projektui „HOME 4City“ suteiktas statybos leidimas.

Vakarinėje miesto dalyje iškils penkių aukštų A++ energinės klasės daugiabutis gyvenamasis namas. Suprojektuotas vizualiai aplinką puošiantis, tarp jau stovinčių estetiškų namų paskutinę puzlės detalę Senosios pilaitės dalyje dedantis projektas. Pasak 4City vadovo M. Jankausko, išskirtinė vieta įpareigoja kurti išskirtinį turtą. „Būstas Pilaitėje toks pat geidžiamas ir paklausus, kaip Viršuliškėje. Jo privalumas, kurį jau dabar ima vertinti žmonės, tas, kad gyventojams ir svečiams yra lengviau pasiekiamas automobiliu, erdvesnis ir tuo pačiu visai greta vakarinio miesto aplinkelio. „Home 4City“ bus nedidelis, gausiai apželdintas projektas netoli Gėlužės ežero. Projektas turės vizualiai aiškią savo teritoriją, kuri gyventojams suteiks jaukaus privatumo“, – sakė kompanijos vadovas.

Plėtotojas įsipareigoja įgyvendinant projektą įrengti 860 kv.m žaliuojantį vidinio kiemo skverą kuriuo naudosis visi namo gyventojai ir jų svečiai. „Home 4City“ gyventojai turės sutvarkytą, apželdintą ir apšviestą žalią erdvę, su pasivaikščiojimo takais, suoleliais, mažosios architektūros detalėmis. Gaivios žalumos bus daug. 40% projektui priklausančio sklypo, kurio plotas – 2 500 kv.m., skirta želdiniams. Jauki aplinka bus ne tik namų teritorijoje, nes projektas yra vystomas šalia dviejų ežerų pasiekiamų ranka, tai Gėlužės ir Salotės ežerai. Numatyta sutvarkyti privažiavimo kelią, įrengti naujas dangas, apšvietimą, lietaus surinkimo sistemą.

Projekte suprojektuotas 48 funkcionalus būstai nuo 33 iki 62 kv.m, su dideliais langais bei erdviais balkonais, šildomomis grindimis. Pirmuosiuose aukštuose – kiemeliai-terasos. Viršutiniuose aukštuose dalis būstų bus su įstiklintais balkonais. Namas nedidelis, todėl ir kaimynų bus nedaug. Namuose bus tik po vieną laiptinė.  Šiuo metu jau yra rezervuota 10 turtinių vienetų.

Automobilių parkavimas numatytas šalia pastato, automobilių stovėjimo aikštelėje. Joje taip pat numatyta galimybė pakrauti elektromobilius. Sandėliukai bus įrengti pirmajame pastato aukšte, kuriuose bus vietos susidėti daiktams, saugiai palikti dviračius ar paspirtukus.

Nuo „Home 4City“ iki senamiesčio – 8 min. automobiliu. Mėgstantys sportuoti ar laiką leisti gamtoje mėgausis Grovių geomorfologinio draustinio  kaimynyste. Pagal miesto Bendrąjį planą Pilaitėje ketinama intensyviai kurti naujus želdynus, mokyklas ir statyti naujus darželius, plėsti susisiekimo sistemą, socialinę infrastruktūrą. Pastaruoju metu ši miesto dalis intensyviai tvarkoma, apželdinama, pritaikoma pėstiesiems ir dviratininkams. Pilaitė pildosi naujais gyventojais. „Home 4City“ išsiskirs jaukia, ramia, aplinka ir moderniu, kokybišku būstu.

Namų statybas planuojama užbaigti 2023 IV ketvirtį.  Investicijos NT plėtrą – 5 mln. eurų.

Ankstesnis įrašas
Sostinės Pilaitėje „4City“ pastatys 43 butų: investicija siekia 5 mln. eurų
Kitas įrašas
Jau veikia naujojo HOME 4City projekto svetainė